İlham - Şura Eren (Hayatın İçinden )

İlham - Şura Eren (Hayatın İçinden )

A+ A-

İlham..
İlham kelimesi sizin için ne ifade ediyor?
Nelerden ilham alırsınız?

Çok garip değil mi?
Bir nesneye bir insana bir hayvana yada doğaya baktığımızda içimizde bir anda farklı duygular hissederek ortaya çıkardığımız harika şeylerin olması işte sanırım buna ilham diyorlar..
Bende birçok şeyden ilham alıyorum  bazen gittiğim bir kafeden bazen gördüğüm bir resimden bazen sevdiğim insanlardan ve  bazende kendimden.
Ortaya ne kadar güzel şeylerin çıktığı insanlar tarafından tabiki göreceli bir durum ama benim için bir adımlık büyük bir başarı, ortaya çıkan her ne olursa olsun çektiğim bir resimde olabilir yazdığım bir yazı yada yaptığım her neyse ona baktığımda, okuduğumda yada dokunduğumda bana güzel şeyler hissettirip mutlu ediyorsa o zaman başardığımı hissediyorum ve bu his bana çok iyi geliyor. 
Bazende hiçbir şeyden ilham alamıyorum kendimi yorgun ve bitkin hissettiğim anlar ve günler oluyor o zamanlar da uzun bir vakit kendime zaman tanıyorum gerçek ilhamım beni bulana kadar,  evet bazen biz onu değil o bizi bulur hiç beklemediğimiz bir anda zamanı geldiğinde karşımıza çıkar bir resimde şarkıda bir filmde bir kitapta gösterir kendini ve önemli olan o zamanı yakalayabilmektir.
Bu yazıya başlamak için ilham almam gerekliydi uzun bir süre bekledim ve sonra ilhamın kendisinden ilham aldım onu düşündüm ve onun için yazmak geldi içimden.. 
Kendine iyi bak ve ilhamını yakaladığında çıkardığın eserinle gurur duy.
Bir sonra ki yazım aldığım ilhamlarla  çıkan eserlerimi sizlere tanıtmak olacak...

 

 

25-08-2022
Konuk Düşünce Yazarları

Konuk Düşünce Yazarları

info@medyacuvali.com

www.medyacuvali.com

Konuklardan Diğer Yazılar

Bu yazılar da ilginizi çekebilir