MOJO AND MORE - Zehra Yalçın (Gazeteci)

MOJO AND MORE - Zehra Yalçın (Gazeteci)

A+ A-

Mojo and More sihir ve büyü anlamına geliyor. Mekanın iç tasarımı da anlamı gibi sizleri adeta etkiliyor. Ankara’nın merkezi alanında bulunduğu konumla kolayca ulaşılabileceğiniz, arkadaşlarınızla bahçesinde keyifle oturabileceğiniz, bir şeyler içerken aynı zamanda kitabınızı okuyabileceğiniz veya dersinizi çalışabileceğiniz bir mekan. Mojo and more,  keyifli zamanlar geçirebileceğiniz aynı zamanda dinlendiğinizi de hissedeceğiniz sakin huzur dolu bir yer.

Giriş bahçesinde kahverengi ve yeşilin uyumu ile sizleri karşılayan mekanın görüntüsü huzur verirken mekanın iç tasarımı da sanki sizleri geçmişe götürüyor. Mekanın iç tasarımında vintage eşyalara ağırlık verilirken aynı zamanda modern bir hava da kazandırılmış.  Mojo and More sade ve bir o kadar da dikkat çekici şekilde düzenlenmiş.  Gözü yormadan ışıklandırması ve dinlendirici müzikleriyle bir bütünlük sağlıyor. Genel görüntüsü, ince ayrıntılarıyla gelen misafirler üzerinde güzel bir etki bırakıyor. Her kafanızı çevirdiğinizde farklı bir detayı  farkediyorsunuz.

Tasarımı ve eşyalarıyla dikkat çeken Mojo and More sizleri modern ve geçmiş dönem arasında bir noktadaymışsınız gibi hissettirebiliyor. Geçmişten günümüze kadar ulaşan anısı olan antika eserlere mekanın her alanında yer verilmiş. Farklı bir nostalji ortamı yaratılan Majo and More’de eski radyolar, daktilolar, telefonlar, bardaklar, vazolar ve bir çok eski eşyalara yer verilmiş. 

Vintage tasarımı ile sizleri bakmaktan alıkoyamayan özellikle antika ve sanat sevenlerin keyifli vakit geçirebilecekleri bir yer.  Ayrıca bu mekanda antika eşyaların hem alımı hemde satımı yapılabiliyor. Sosyal medya hesabından da takip ederek beğendiniz ürünleri satın alabiliyorsunuz.

 

Mekanda soğuk ve sıcak içecekler, kahve çeşitleri , kekler, tartlar, tatlılar, pizzalar, salatalar, burgerler, makarna çeşitleri, kahvaltı, ekmek üzeri lezzetler ve daha bir çok çeşit çeşit yiyecek ve içecek imkanı sunuyor. Kendilerine has tarifleriyle ve mekan sahibinin annesinin elinden yapılan yiyecekleriyle müşterilere lezzetli ve güzel sunumlarıyla servis ediliyor. Genel olarak gayet temiz, çalışanları güleryüzlü, ilgili ve kibar  şekilde sizleri karşılıyor. 

Yeşillikler içerisinde bulunan bahçesinde özel gün etkinlikleri, doğum günü, arkadaş buluşmaları gibi farklı çeşitte etkinliklere ev sahipliği yapan bu mekanı sizlerde yazın ve kışın gönül rahatlığı ile tercih edilebilirsiniz.

Sanat ve antika eşyaların bir arada olduğu bu mekanda  sanki müzede gibi hissedeceğiniz, ağaçların altında yeşillikler içerisinde bulunan bahçesinde kahvenizi içerken bir yandan çalan müziklerle kendinizi dinlendirebileceğiniz bu güzel mekanı tercih edebilirsiniz.

Adres: Barbaros, Güniz Sk. 21A, 06680 Çankaya/Ankara

Telefon: 0533 616 75 75

Instagram: mojoandmore.store

06-08-2023
Konuk Düşünce Yazarları

Konuk Düşünce Yazarları

info@medyacuvali.com

www.medyacuvali.com

Konuklardan Diğer Yazılar

Bu yazılar da ilginizi çekebilir