ECE KUTLU HAKKINDA

ECE KUTLU HAKKINDA

A+ A-

Bu kısım fazla kişisel bilgi içerir sayın okuyucular,

Ben Ece Kutlu, kendimi sizlere tanıtmak üzerine hızlı bir giriş yaptığım bu yazı belki de bloğumda paylaşacağım en zor paylaşımım olacak benim için.

Karşılıklı oturup iki lafın belini kıralım derseniz ne hoş(!) fakat gel gör ki iş kendini anlatmaya gelince.. İşte böyle Ece.

Klasik bir giriş yapmak gerekirse 1995 yılında harika bir sonbahar gününde –ya da ben öyle olmasını dilerdim- Edirne’de doğdum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra tası tarağı toplayıp soluğu Ankara’da aldım. Hacettepe Üniversitesi Aktüerya Bilimleri bölümü öğrencisi oldum. Son cümleden sonra okuyan herkes sporla alakamı sorgulamaya başladı bile.

Hemen anlatayım: Her zaman spora aşık ve sporu yaşam biçimi olarak benimseyen bir ailem oldu.5 yaşımda da kendimi havuzda buldum. O zamandan beri de çıkamadım, aman ne mutlu!

Küçük yaşımdan beri haftanın ortalama altı günü kimi zaman ise her günü sabah akşam bu spora gönül verdim. Sonrada bu yaşam biçimi benim işim haline geldi, yüzme antrenörü oldum.

 Sanmayın ki bu kadar! Değil tabiki..

Spor hakkında yazacakken ilgim tek bir branşla kalamazdı tabiki.. Zaman içinde daha çok tanıyacağız birbirimizi merak etmeyin.

 Tutkunu olduğum işimi ve sporsal faaliyetleri burda medya çuvalı aracılığı ile paylaşabilmek beni çok heyecanlandırıyor. Sporla ilgili merak edilenler, hep yapmak isteyip işten güçten zaman ayıramayanlara derman olmaya geldim ey ahali!

 Şu an için bloğum benim için çok özel bir isme sahip değil. İstedim ki burda ürettiğim şeyler bana ışık tutsun ve zaman içinde bu isim kendini yaratsın..

Kendinizde benden minik bir parça bulup güzel bir paylaşım alanı oluşturabilmek amacıyla iyi okumalar..

28-09-2020
Konuk Düşünce Yazarları

Konuk Düşünce Yazarları

info@medyacuvali.com

www.medyacuvali.com

Konuklardan Diğer Yazılar

Bu yazılar da ilginizi çekebilir