MİSYONUMUZ

Medya Çuvalı, UBY şirketler topluluğu tarafından oluşturulmuş kar amacı gütmeyen bir sosyal sorumluluk projesidir.

Ülkemizde, çok yetenekli ve değerli sayısız sanatçının ve düşünürün, sanat, bilgi, deneyim ve düşüncelerini toplum ile paylaşamadan, dolayısı ile de yeterince bilinmeden, değerlenemeden aramızdan ayrıldığını gözlemekteyiz. 

Hatta pek çok sanatçı ve düşünürümüz toplum içinde bu yönleri ile değer bulamadıklarından yaşamlarının erken safhalarında bu çalışmalarını terk edip diğer çalışma alanlarına yönelmekte, hem kendileri hem de toplum, yaratabilecekleri pek çok değerden de yoksun kalmaktadır. 

Yeni iletişim teknolojilerinden yararlanarak; değerlerimizin fiziksel ve düşünsel eserlerini yok denecek kadar küçük bir maliyetle, ülkemiz ve dünya halkları ile paylaşma ortamını yaratmayı misyon edindik.

Özgürce sanat eserleri yaratarak, düşünce ve becerilerimizi ortaya koymak ve bunların geniş kitlelerle paylaşımını giderek yalnız ülke içinde değil, uluslararası ortamda da ortaya koymak hem halkımızın kültürel yaşamının zenginliğine katkıda bulunacak, hem de ülkemiz kültürel zenginliğinin dünya çapında tanınmasına katkıda bulunacaktır.

Heykel, resim, seramik, fotoğraf, dijital sanat, illüstrasyon, müzik, sinema, kısa film, belgesel... kategorilerindeki hiçbir yerde bulamayacağınız özgün eserleri ve çalışmaları burada ziyaret edip, keşfedebileceksiniz.

Çok farklı konularda, yazarlarımızın bilgi, duygu ve düşüncelerini okuyabileceksiniz.

Düşünce ve makaleler sayfaalrında, çok çeşitli konularda yepyeni bilgi, deneyim, bakış açısı ve uygulamaları izleyip hayatınıza aktarabileceksiniz.

Kültür, sanat ve bilim alanında en son, en ilginç haberleri ve ülkemiz olaylarını izleyebileceksiniz.

Türkiye’nin yeni “Sanat, Düşünce ve Bilim Dünyası’nda artık sizde hem kendinizi tanıtabilir hem de ülkemiz ve dünyanın renklerini bizimle keşfedebilirsiniz.