Zihnimin Dehlizlerini Çekip Sağa Kentsel Dönüşüme Vermek İstiyorum - Ayşe Kılıç  (Türkçe Öğretmeni)

Zihnimin Dehlizlerini Çekip Sağa Kentsel Dönüşüme Vermek İstiyorum - Ayşe Kılıç (Türkçe Öğretmeni)

A+ A-

   Malumunuz 31 Ağustos’ ta  Balık burcunda bir dolunay oldu. Dolunaylar tamamlanmaları ifade ederdi diye biliyorum. Umarım zihnimdeki bu karışıklığı da düzenlemeye niyet ederek başlamak istiyorum. ‘’Niyet’’ her şeydir dostlar hatta bir diyetisyenden de duymuştum. Diyet yapmayın niyet edin, diye. O yüzden iyi  hissetmeye , mutlu olmaya , sağlıklı beslenmeye, arınmaya niyet edebiliriz. En küçük başlangıç olan bu niyet evrenle aramızda bir anlaşmanın imzalanması gibidir. İşinize başlamış bulunmaktasınız hayırlı olsun.

     Gökyüzünde takip ettiğim edemediğim bir sürü olaylar hafta ay içinde zaten olur bunu bilmeyeni nerdeyse dövecekler fakat durum daha komplike Venüs retroydu bir de merkürümüz retrolandı. Hayırlara vesile… küçük bir tavsiye yarım kalmış işlere dönün Merkür retrodayken bir daha bak nerde yanlış yaptını  gösteriyor sağ olsun. Hal böyle olunca iletişimde engeller aksaklıklar klasik olur zaten bir de eski sevgiler döner dikkat edinciler derken çat diye elektronik aletler bozulur falan durun bir sakin olun. Merkürünüz retro değilse tahminim herkeste durumlar aşağı yukarı böyle şiddeti değişir illa olacak diye de bir şey yok. Don’t panic, don’t worry be happy please.

   Bir üstat ya da spiritüel bir bilgeden duyduğum şu sözü aktarmak isterim. ‘’Olan her şey de hayır vardır ve olan her şey olması gerektiği için olmuştur.’’ Merkür retro işte biraz bu olanların akışında içimizdeki limana sığınmayı, içe dönmemizi ister ve nerdeyse bunun için şartlar hazırlar. Belki  farkında olarak bir an  yaratırsın zihninin dehlizlerine inmek için belki kalabalık bir anda bunu yapmak için aydınlanma gelir. Herkeste farklı tezahür edecektir elbette.

    Beni sorarsanız kafamda kırk tilki kırkının da kuyruğu birbirine değmiyor.  Bazen tilkileri sağa çekip lütfen yerinizden ayrılmayınız, rica ediyorum. Şu an sizin yürümenizi kaldıracak kadar yer yok hatta kendiniz kaybedin olur mu zira ben yapamıyorum

02-09-2023
Konuk Düşünce Yazarları

Konuk Düşünce Yazarları

info@medyacuvali.com

www.medyacuvali.com

Konuklardan Diğer Yazılar

Bu yazılar da ilginizi çekebilir