BİLGE BÜŞRA ŞANAL HAKKINDA

BİLGE BÜŞRA ŞANAL HAKKINDA

A+ A-

1994 yılında Adana doğdum, ilköğretimin ilk yılını Ankara’da, 3. sınıfa kadar olan bölümünü Hatay’da Liseye kadar olan bölümümü Sinop’ta tamamladım. Yeni yerlere gitme dönemim liseyi Ankara’da kazanmamla son buldu ve böylece başladığım yere geri döndüm. Üniversite eğitimimi en büyük hayalim olan Beslenme ve Diyetetik bölümü üzerine Başkent Üniversitesinde yaptım.

Hayatımın her dönemi yeri yerlere, insanlara, yeniliklere açık olmanın gerekliliğini öğrenerek geçti ve bundan keyif almayı öğretti. Böylece mesleğimi ve en büyük tutkumu, sınırları olmayan, yenilikçi, dinamik bir alanda seçmem gerektiğini anlamış oldum. Modanın da benim için tam olarak bunlar demek olduğunu yıllar sonra fark edecektim ama daha çok küçükken bile ben hep o annesinin ayakkabılarını giyip kolyelerini takıp hayaller kuran kızdım…

Bu blog benim moda tutkumu sizlere paylaşma yerim olacak, yıllardır büyük bir zevkle takip ettiğim ve kendimce biriktirdiğim bilgileri sizlerle paylaşma fırsatını Medya Çuvalı sayesinde bulmuş oldum. Umarım siz de benimle aynı heyecan içinde bloğumu takip ederseniz.

Modayla, güzellikle, sağlıkla kalın…

29-09-2020
Konuk Düşünce Yazarları

Konuk Düşünce Yazarları

info@medyacuvali.com

www.medyacuvali.com

Konuklardan Diğer Yazılar

Bu yazılar da ilginizi çekebilir