2021 Trendleri: Uyarlanabilir ve Güçlü  'Meriç Tunca'

2021 Trendleri: Uyarlanabilir ve Güçlü 'Meriç Tunca'

A+ A-
Herkese yeniden merhaba! Bu yazımda 2021'in trendlerini incelemek istedim. Siz de bu yılın trendlerini kendi stilinize uyarlayarak modayı takip edebilirsiniz! Haydi birlikte bu yıl sıklıkla hangi parçalarla karşılaşacağız bir göz atalım!


1. Düşük Belli Pantolonlar
Önceki yıllar önümüzden koca bir 'yüksek belli pantolon' furyası geçti. Tam geçti demek doğru olmaz aslında çünkü hala etkileri sürüyor. Fakat biliyorsunuz ki moda devamlı kendini güncellemek zorunda. Yüksek belli pantolonlar da yerlerini yavaş yavaş düşük belli pantolonlara bırakıyor. Düşük belli pantolonları giymek ve kombinlemek malesef öyle çok kolay değil. En ufak bir kombin hatasında vücudumuzu olduğundan çok daha farklı gösterebilir. Neyse ki düşük belin 2021 uyarlaması, 2000'li yılların başında olduğu gibi çok da fazla düşük değil. 2. Sade ve Güçlü Renkler
Gösterişten hoşlanmayan kişiler için bu renkler tam bir kurtarıcı olacak. Doğadan ilham alınarak seçilmiş, sade fakat güçlü olan tonlar şıklığınıza şıklık katacak. İsterseniz canlı renkler ile daha sakin tonları karıştırarak da kullabilirsiniz. 


3. Çiçek DesenBu sene çiçek deseni oldukça popüler. Elbiseden ayakkabıya, pantolondan cekete kadar her tür kıyafette bu desene rastlayacağız. Daha çok yazın kullanılan çiçek deseni daha sade ve natürel renkli desenlerle sonbahar ve kış mevsimlerinde de kullanılabilir.


4. Sırt Dekoltesi
En şık dekoltelerden biri olan sırt dekoltesi bu yılın trendleri arasında. Davet, düğün ya da balo gibi etkinliklerde daha derin bir sırt dekoltesi ile tüm dikkatleri üstünüze çekebilirsiniz. Daha sade sırt dekoltesi ile günlük kıyafetler için daha uygun olacaktır.5. Sahte Kürk Detaylar
2020 yılından kalan bu trend bu yıl da farklı parçalarda kendini göstermeye devam ediyor. Basit bir kot ceketi bile çok şık hale getirebilen sahte kürk detaylar giyecek hiçbir şey bulamadığınızda elinizi atacağınız ilk şey olacak!2021 yılında sıklıkla göreceğimiz 5 trendi inceledik. Hepsi de uyarlanabilir ve günlük hayatta kullanılabilir parçalar. Önemli olan sizin nasıl ve ne şekilde kullandığınız! Bir sonraki yazıda görüşmek üzere. Sağlıkla Kalın!
20-03-2021
Konuk Düşünce Yazarları

Konuk Düşünce Yazarları

info@medyacuvali.com

www.medyacuvali.com

Konuklardan Diğer Yazılar

Bu yazılar da ilginizi çekebilir