New Moon Yoga with Nihan Hantal, 06 Eyl 2018 Per 20:00 Swissotel The Bosphorus, İstanbul

New Moon Yoga with Nihan Hantal,  06 Eyl 2018 Per 20:00 Swissotel The Bosphorus, İstanbul
Swissotel’in 1000’den fazla dev ağacı içinde barındıran muhteşem korusunda, Sultan Park’da buluşuyoruz. Yeni Ay ile birlikte güneşin battığı dakikalarda kendi bedenimizde yeniden doğuyoruz!

YENİ AY, YENİDEN DOĞU VE YENİDEN BAŞLAMAYI SİMGELER.Yeniliklerin habercisidir. Tazelenmek, değişmek ve dönüşmek için en ideal zamandır. Bazen de değişimler bizim isteğimiz dışında gerçekleşir, ne kadar durdurmaya çabalasak da elimizden bir şey gelmez. 

Yeni ay yogası ile hayatımızda gerçekleştirmek istediğimiz değişimler için ihtiyacımız olan cesareti ve ilhamı bulabiliriz. Bunun yanı sıra bizim dışımızda gerçeklesen değişimlere ayak uydurabilecek esnekliği ve kendine güveni yakalayabiliriz.
Nefes, esneklik ve güven odaklı Yoga seansını tamamlayarak Yeni Ay gecesine özel dinlenmeye geçiyoruz.

Siz de şehrin ortasında, Maçka’daki bu özel aktivitede yerinizi alın.Karmaşadan uzaklaşın ve yenilenin! 

Nihan Hantal Hakkında:
Yoga ile 1999'da New York'ta tanıştı. Profesyonel iş yaşamını, hayatında bir şeylerin eksik olduğuna karar verip bıraktı ve OM Yoga New York'tan Yoga’da Uzmanlaşma sertifikası aldı. Hindistan, Ingiltere, Amerika Birleşik Devletleri, Kıbrıs ve İtalya'da uzmanlık programları ve atölyeler düzenledi. Yoga tarzı; enerjik, eğlenceli ama aynı zamanda da ayrıntılara önem veren şeklinde özetlenebilir.