Büyük Benefik Jüpiter Yay Transiti Etkileri

A+ A-

  Yönetici konumunda olduğu Yay burcuna geçiş yapacak olan Büyük iyicil gezegen Jüpiter,  8 Kasım 2018 tarihi itibariyle  Transitine başlayacaktır.

  Yunan mitolojisine göre Babası Kronos'a (Saturn) meydan okuyarak Tanrıların kralı ilan edilen Zeus diğer adıyla Jüpiter astroloji'de büyük iyicil etkilere sahip gezegen olarak geçmektedir.   Jüpiter, şans, fırsatlar, bereket, bolluk gezegenidir. Özellikle Saturn Yay Transiti mağdurlarına iyi geleceğini düşündüğüm Jüpiter Transiti, diğer ateş gruplarına da olumlu yönde yansıyacaktır.  Jüpiter Yay Transiti'nin Yükselen burcunuza  göre genel etkilerini yazdım, keyifle okumanız dileğiyle..

Yükselen Koç :

  9. Evinizden geçecek olan Jüpiter,  ‘’ Hedef  belirleme’’  konusunda  sizlere  yol  gösterecektir. Hayatın anlamını ararken pozitif bir bakış açısına sahip olabilirsiniz. Yüksek öğrenim, akademik kariyer, yurtdışı konularında destekleyici  olacaktır. Dini ve felsefi konularda daha çok araştırma yapacağınız bir dönem sizi bekliyor :)

Yükselen Boğa :

  8. Evinizden geçecek olan Jüpiter , Ortak kazançlar, para, borç ödeme, sağlık  gibi konularda olumlu yönde etkileyecektir. Hayatınızda yaşadığınız süre gelen  krizleri  fırsata çevirmeniz için oldukça iyi bir dönem ..  :)

Yükselen İkizler : 

  7. Evinizden geçecek olan Jüpiter,  İkili ilişkiler, ortaklıklar konusunda destekleyecektir. Bu dönemde sözlenebilirsiniz, nişanlanabilirsiniz ya da  evlilik kararı alabilirsiniz, Ortak bir iş yapmak istiyorsanız, ortak bulma konusunda  şanslı olacağınız bir dönem..  :)

Yükselen Yengeç :

  6. Evinizden geçecek olan Jüpiter , Günlük hayat, beslenme, sağlık ve  iş konusunda destekleyici etkilere sahip..  Sağlık probleminiz varsa bu dönemde çözüm bulabilirsiniz ya da severek yapacağınız bir işe başlayabilirsiniz.

Yükselen Aslan :

  5. Evinizden geçecek olan Jüpiter , bu dönemde ikili ilişkiler, şans oyunları, çocuklar,hobiler gibi konularda olumlu etkileyecektir. Bol bol flört edebilir, çocuk sahibi olabilir, şans oyunlarında şansınız artabilir ya da hobilerinizle dikkat çekebilirsiniz.Yükselen Başak :

  4. Evinizden geçecek olan Jüpiter , Ev, aile ile ilgili konularda  rahat edeceğiniz bir dönem olacaktır. Bu dönemde ev, araba satın alabilir, yaşadığınız evi güzelleştirebilir, aile içinde huzur yakalayabilirsiniz, manevi konulara yönelebilirsiniz.

Yükselen Terazi :

  3. Evinizden geçecek olan Jüpiter , Yaptığınız işlerde çevrenizden, arkadaş ortamınızdan, akrabalarınızdan destek bulacağınız bir dönem olacaktır. Kardeşlerinizle ilgili güzel haberler alabilir, sevincini paylaşabilirsiniz.

Yükselen  Akrep :

  2. Evinizden geçecek olan Jüpiter , Maddi kaynak bulma konusunda rahat edeceğiniz bir döneme işaret ediyor. Bu dönemde gündeminizde para konusu olacaktır. Eper bir işiniz yoksa maddi gelir sağlayacak bir işe başlayabilir ve para kazanabilirsiniz.

 Yükselen Yay :

  1. Evinizden geçecek olan Jüpiter ,  Kendinizi  daha pozitif, keyifli hissedeceğiniz, şanslı, ne isterseniz olabilecek, yaptığınız işlerde kendinizi gösterebileceğiniz bir dönem olacaktır. Bu dönem ne yapmak istiyorsanız  her konuda destekleyici etkiler söz konusu :)

Yükselen Oğlak : 

  12. Evinizden geçecek olan Jüpiter,  İç aleminizde yaşadığınız sorunlarda çözüm bulabileceğiniz, huzuru yakalayabileceğiniz aynı zamanda endişelerden, takıntılardan sıyrılabileceğiniz bir dönem olacaktır. Gizli düşmanlarınızla yüzleşip sorunlarınızı halledebilirsiniz.

Yükselen Kova :

  11. Evinizden geçecek olan Jüpiter , İş çevrenizde olumlu etkiler söz konusu olacaktır. İş çevrenizde fırsatlar yakalayabileceğiniz bir dönem olacaktır. Bol bol organizasyonlara katılabilirsiniz, sosyalleşebilirsiniz.

Yükselen Balık :

  10. Evinizden geçecek olan Jüpiter,  Kariyer konusunda fırsatlar yakalayacağınız bir döneme işaret ediyor. Sosyal statünüzde değişiklikler olabilir, yeni bir iş gündeminize düşebilir, yaptığınız işte dikkat çekebilirsiniz.

Doğum haritasındaki 12 eve yerleşmiş gezegenlerin (sembolik) ve birbiriyle yaptığı açıların kişiliğiniz, hayatınız ve potansiyelleriniz hakkında ipuçları verdiği haritadır.
Natal (Doğum) Haritası Analizi

Natal (Doğum) Haritası Analizi

100.00 TL
Satın Al!
Solar Return (Güneş dönüşü) Haritası Transit Güneşin her yıl natal haline döndüğü anda çıkarılan haritadır. Bu harita ise önünüzdeki 1 yıl ile ilgili gündeminizde oluşacak gelişmeler hakkında ipuçları vermektedir.
Solar Return (Güneş dönüşü) Haritası Analizi

Solar Return (Güneş dönüşü) Haritası Analizi

100.00 TL
Satın Al!
Lunar Return (Ay Dönüşü) Haritası Analizi: Transit Ayın her 28 günde bir natal haline döndüğü anda çıkarılan haritadır. Bu harita ise Önünüzdeki 1 ay ile ilgili gündeminizde oluşacak gelişmeler hakkında ipuçları vermektedir.
Lunar Return (Ay Dönüşü) Haritası Analizi

Lunar Return (Ay Dönüşü) Haritası Analizi

100.00 TL
Satın Al!
İki kişinin Natal (Doğum) haritasını birleştirerek aralarındaki uyum hakkında ipuçları veren haritadır. Kısaca İlişki analizi de diyebiliriz.
Sinastri Analizi

Sinastri Analizi

150.00 TL
Satın Al!
05-10-2018
Funda Canaslan

Funda Canaslan

Astroloji

Sizlere kısaca Zodyağın jüpiterinden bahsetmek istiyorum.

Zodyak, gökkubbe anlamına gelmektedir. Jüpiter ise genel anlamıyla güneş sistemindeki güneşe yakınlık bağlamında beşinci gezegendir.

Bir başka alandan bakıldığında ise pozitifliği taşıyan ve yansıtan gezegen olarak da anlam taşımaktadır.

Ben de yaşamım içinde Jüpiter gibi Pozitifliği taşıyan  ve yansıtan biriyim. Evrenin muazzam enerjisine kendini kaptırmış butik bir yıldız gözlemcisiyim.

fundacanaslan@gmail.com