Yolculuk

Yolculuk

A+ A-

Yolculuklarda neler yaparsınız? 

Bana sorarsanız.. Ben çok fazla keyfime düşkün bir insanım yaşadığım anları güzelleştirmeye küçük ama sevdiğim mutlu olduğum şeylere dönüştürmeyi o andan keyif almayı tadını çıkarmayı öğrettim kendime mesela kesinlikle termosum ve sıcak suyum olur yanımda, çeşit çeşit kahveler çaylar ve kokmayan gıdalar olmasına önem veririm genel olarak otobüsle seyahat ettiğimden her ne kadar kısıtlı da olsa alanım o alanı en verimli şekilde kullanmaya çalışırım. Cam kenarı olmasına ve  imkanım varsa biletimi en önden almaya çalışırım.

Neden mi?

Mevsimlerin vermiş olduğu manzaraları yol boyunca izlemek ve elimden geldiğince fotoğraflarını çekmek için. Çünkü bunlar bana çok mutluluk veren şeyler. 

Arka koltuklardaysam kitap okumak film izlemek ve müzik dinlemek gibi şeyler yaparım. Hoş zaten otobüse biner binmez kulaklıklarımı çoktan takmışımdır zaten.

Yanımda eğer sevdiğim anlaşabildiğim biri varsa diğer insanları rahatsız etmeden sohbet etmeye çalışırım çok kısık bir sesle, hatta yakın zamanda İstanbula giderken çok tatlı bir kızla tanıştım, mola yerinde sıcak bir çorba içip biraz sohbet edip tanıştık ve ineceği yere kadar konuştuk o kadar keyif aldım ki o sohbetten  hayatlarımızın ne kadar benzediğini fark ettik, ikimizinde bir çok ortak özelliği ve sevdiği şeyler vardı. Zamanın nasıl geçtiğini ve ineceğimiz yere nasıl geldiğimizi anlamadık bu yolculuk güzel bir tanışmaya ve arkadaşlığa vesile oldu.. 

İstanbuldan dönerken ise kış mevsiminin yolculuk için her ne kadar vermiş olduğu bir tehlike olsada manzaraları harikaydı özellikle Bolu yolu kendine o kadar hayran bırakıyor ki gözümü bir an olsun ayıramadım bol bol fotoğraflamaya çalıştım.

İşte sizler için çekimlerimden bir kaç kare.. Bu fotoğraflarla sizlere veda ediyorum kendinize çok iyi bakın sağlıkla ve sevgiyle kalın. 

 

 

09-02-2022
Şura Eren

Şura Eren

Hayatın İçinden

Merhaba ben Şura, Tokat’ta doğdum, evin en küçüğü olmanın güzelliğiyle rahat bir çocukluk geçirdim, bu zamana kadar bir çok alan ve hobi denedim çok severek yaptıklarımda oldu hiç yapamadıklarımda ama hepsinden bir şeyler öğrendim.. Buraya hayatımın içinden bir şeyler yazacağım umarım kalplerinize dokunabilirim. Sevgiyle kalın.

suraeren.1@hotmail.com