Tamamla Bizi Ey Aşk-Sevgililer Günü Özel Gösterimi

Tamamla Bizi Ey Aşk-Sevgililer Günü Özel Gösterimi
14 Şubat 2018 / 20:30

Trump Kültür ve Gösteri Merkez
Mecidiyeköy - İSTANBUL

Ali Poyrazoğlu'nun yazdığı “Tamamla Bizi Ey Aşk” tiyatro oyunu, izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

"Ali Poyrazoğlu'nun kitabından yola çıkarak yazdığı “Tamamla Bizi Ey Aşk” interaktif bir güldürüdür. Tökezlemiş gönül ilişkilerinin, düzeltilip yerli yerine oturtulmasının yöntemleri üstüne müthiş bir güldürü. Buruşmuş gönül ilişkileri, evilikler nasıl ütülenmeli, eski düzgün haline getirilmeli... Evlilik terapisi yapan doktorların kapısında kuyruk var. Oyunda terapi yapılan bir çift üzerinden seyircilere bu işin sırları açılıyor, terapi yöntemlerini sergiliyor. “Tamamla Bizi Ey Aşk” dünyanın en tehlikeli konusu “Aşk” üstüne seyirci ile birlikte düşünüyor. Buruşan ikili ilişkileri, evlilikleri nasıl temize çekmeli, nasıl ütülemeli, gönül işlerinin sırları, aksayan, boşanma noktasına gelmiş çiftlerin nasıl düze çıkarıldığını görmek istiyorsanız, “Tamamla Bizi Ey Aşk”ı kaçırmayın. 

Evlimisiniz, nişanlımısınız, boşanmak üzeremisiniz, evlenmek üzeremisiniz, “Tamamla Bizi Ey Aşk”ı görmeden kara vermeyin. Dünyanın en tehlikeli iş ne? Politika. Aşk Politikadan da tehlikeli bir iş. Politikada genellemeler yapabilirsiniz; Aşkın herkese göre farklı bir tanımlaması olduğu için genellemeden kaçmak, her birlikteliğe farklı bakmak gerekir. Kolay kolay ele avuca gelen bir şey olmadığı için de ille de bir şeye benzetmek gerekirse cıvaya benzetebiliriz aşkı... Zıp zıp zıplayan.  Bir evliliğe ve bütün evliliklere terapi yolculuğu;  “Tamamla Bizi Ey Aşk” Bir Ali Poyrazoğlu gösterisi..."

Ali Poyrazoğlu’nun aynı isimli kitabından uyarlayarak 2017-2018 tiyatro eszonunda seyirciyle buluşturmaya başladığı  “Tamamla Bizi Ey Aşk” oyunu 14 Şubat Sevgililer Günü özel gösterimiyle Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde. Tökezlemiş gönül ilişkilerinin düzeltilip yerli yerine oturtulmasının yöntemleri üzerine olan bu güldürü keyifli bir Sevgililer Günü geçirmek isteyenler için müthiş bir fırsat. Ayrıca bu özel günde oyunu seyreden tüm seyircilerimiz oyun sonrasında Trump Kültür ve Gösteri Merkezi tarafından fuayede düzenlenecek ve  oyuncular Ali Poyrazoğlu, Şebnem Özinal ve Melih Ekener’in de katılacağı müzik eşliğindeki kokteyle davetli olacaklar.

Oynayanlar :Ali Poyrazoğlu, Şebnem Özinal, Melih Ekener