FloralFest 04 Mayıs - 06 Mayıs, 2018

FloralFest 04 Mayıs - 06 Mayıs, 2018
Alışılagelmiş festivallere yeni bir soluk getirmeye ne dersiniz?

"İstanbul'un ilk ve tek çiçek festivali Floralfest, 4-5-6 Mayıs tarihlerinde mis kokusuyla çiçek tutkunlarını büyüleyemeye hazırlanıyor.

Geçen sene Haydarpaşa Garı'nı rengarenk bir bahçeye çeviren Floralfest, bu sene büyüyerek Küçükçiftlik Park'a taşınıyor. Doğa ile yaratıcılığın, çiçeklerin büyüleyici renkleriyle tasarımın buluştuğu Floralfest, Türkiye'nin en yaratıcı çiçek tasarımcılarını ve çiçekçilerini bir kez daha bir araya getiriyor.  70'den fazla butik çiçekçinin, peyzaj tasarımlarının, konsept bahçelerin ve tasarımcı stantlarının yer alacağı Floralfest'te, özel atölyeler ve gün boyu canlı müzik ile Küçükçiftlik Park mis kokulu rengarenk bir dünyaya dönüşecek.

İster bahçeniz ile ilgili merak ettikleriniz, isterseniz de vazonuza yerleştirmek istediğiniz bir buket çiçek olsun. Trend Bahçe tasarımlarını mı merak ediyorsunuz, çiçek bakımı ile ilgili atölyeleri mi? Çiçekli lezzetlerin tadına bakmak mı, çiçekli çayınızdan bir yudum almak mı? Ya da dileğinizi çiçekli bir not ile Hıdırellez ağacına asmak mı? Çiçekle ilgili herşeyin yer alacağı Floralfest, 5 Mayıs akşamı ise Hıdırellez kutlaması ile baharı tam anlamıyla çiçekler ve dileklerle karşılayacak."