Barış için Müzik Orkestrası ile Sezon Kapanış Konseri - 11 May 2019 Cmt 11:00 - Pera Palace Hotel , İstanbul

 Barış için Müzik Orkestrası ile Sezon Kapanış Konseri -  11 May 2019 Cmt 11:00 - Pera Palace Hotel , İstanbul

Barış için Müzik Orkestrası - Sezon Kapanış Konseri, Pera Palace Hotel'de!

Pera Palace Hotel’in 120 yılı aşkın tarihi boyunca unutulmaz balolara, konserlere ev sahipliği yapan, doğal akustiği ile İstanbul’un en özel salonlarından biri olan Grand Pera Balo Salonu, IDEA Müzik ile işbirliğinin üçüncü yılında, 2018-2019 konser sezonunda birbirinden güzel konserlere ev sahipliği yapıyor.

2005 yılında kurulan ve imkânları sınırlı olan 6.500 çocuğu müzikle buluşturan, tüm çocukların sanata katılım hakkı olduğuna ve bu hakkın önündeki engellerin kalkması gerektiğine inanan Barış için Müzik Vakfı, topluma kazandırdığı pozitif etkiler nedeniyle ulusal ve uluslararası birçok platformda örnek gösterilerek çeşitli ödüllere layık görüldü. İstanbul Edirnekapı’da başlayan bu serüven, 2016 yılından itibaren, daha çok çocuğu Barış için Müzik ailesine katmak üzere, İzmir, Bursa ve Adalar bölgelerinde de eğitim programlarına başladı. Vakfın Sanat Yönetmenliği’ni 2015’ten bu yana, Borusan Filarmoni Orkestrası’nın da orkestra şefi olan Sascha Goetzel yürütüyor. Ülkemizin çocuklarına bu değerli katkıyı sağlayan vakıf çatısı altında, küçükten büyüğe farklı kombinasyonlarla ses getiren konserler veren Barış için Müzik Orkestrası, Sezon Kapanış Konseri’nde, ülkemizin geleceği olan çocuklar ve gençlerin müzikle ışıldamasına, Pera Palace dinleyicisini tanık edecek.

Kombine bilet uygulamasının devam ettiği Cumartesi Sabah Konserleri’nde, müzikseverler birbirinden değerli sanatçıların yer aldığı 8 konseri kapsayan kombine biletleri 700 TL olarak alabilecek. Kombine bilet sahipleri, Pera Palace Hotel tarafından sunulacak olan ayrıcalıklı kart ile yıl boyunca tüm otel konaklamalarında, restoran ve bar harcamalarında %15 indirimden faydalanabilecek. 

Cumartesi Sabah Konserleri’ne katılan tüm misafirler, konsere katıldıkları gün için Agatha Restaurant’ta servis edilen açık büfe kahvaltıdan ve öğle yemeğinden biletlerini göstererek %15 indirim sağlayabilecek.

IKSV Lale Kart üyeleri, Pera Palace Cumartesi Sabah Konserleri için üyesi oldukları Lale Kart indirimlerinden yararlanabilecek.

Öğrenci biletleri (30 TL), konser günlerinde Pera Palace Hotel resepsiyonundan öğrenci kimliği gösterilerek temin edilebilir.

Konserler arasız olarak ve yaklaşık 1 saat sürecektir.
Detaylı bilgi için 0212 377 40 00’ı arayabilirsiniz.