Yılın Son Merkür Retrosu

A+ A-

   İletişim gezegeni Merkür, 18 Kasım 2018 tarihi itibariyle Yay burcunda geri hareketine başlayacak ve 8 Aralıkta düz seyrine devam edecek.

 Merkür – Neptün karesi devrede olacağı için yanlış anlaşılmalara, dolandırılmalara  dikkat etmenizde fayda var.

 Yazılı, sözlü iletişimle  ilgili sorunlar, aksamalar olabilir. Sakin kalın.

 Merkür retrosu zamanı yeni bir karar verilmemesi gerektiği yazılıp çizilir fakat daha öncesinden hayata geçirmek istediğiniz bir eylem söz konusu ise bu dönemde  bir fırsat yakalayabilirsiniz. 

  Elektronik aletlerle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz, bozuk elektronik aletlerinizi yaptırmak için iyi bir dönem. Yeni elektronik alet almak için doğru bir zaman değildir :)  Özellikle uzun  zamandır emek verdiğiniz, üzerinde çalıştığınız bir  proje, sınav sonucu  ya da eğitimle ilgili konularda  sonuç alabilirsiniz.                           

    Gelelim Tekamül etkisine..     Merkür retrosu,  daha önceden sürekli  ertelediğimiz,  yapmamız gereken konularla yüzleştirir.

  Kasım 2017 yılını bir gözden geçirin  ve Şimdiki zaman ile kıyas yapın.

  Hayatınızda ne gibi değişiklikler söz konusu olmuş ?

  Neleri tamamlamışsınız ? Neleri eksik bırakmışsınız ?

  Merkür retrosu,  bu yıl son kez  hayata hangi açıdan baktığınızı göstermek isteyecek., görmek isteyenlere :)

  Sevgiler….

 

Doğum haritasındaki 12 eve yerleşmiş gezegenlerin (sembolik) ve birbiriyle yaptığı açıların kişiliğiniz, hayatınız ve potansiyelleriniz hakkında ipuçları verdiği haritadır.
Natal (Doğum) Haritası Analizi

Natal (Doğum) Haritası Analizi

100.00 TL
Satın Al!
Solar Return (Güneş dönüşü) Haritası Transit Güneşin her yıl natal haline döndüğü anda çıkarılan haritadır. Bu harita ise önünüzdeki 1 yıl ile ilgili gündeminizde oluşacak gelişmeler hakkında ipuçları vermektedir.
Solar Return (Güneş dönüşü) Haritası Analizi

Solar Return (Güneş dönüşü) Haritası Analizi

100.00 TL
Satın Al!
Lunar Return (Ay Dönüşü) Haritası Analizi: Transit Ayın her 28 günde bir natal haline döndüğü anda çıkarılan haritadır. Bu harita ise Önünüzdeki 1 ay ile ilgili gündeminizde oluşacak gelişmeler hakkında ipuçları vermektedir.
Lunar Return (Ay Dönüşü) Haritası Analizi

Lunar Return (Ay Dönüşü) Haritası Analizi

100.00 TL
Satın Al!
İki kişinin Natal (Doğum) haritasını birleştirerek aralarındaki uyum hakkında ipuçları veren haritadır. Kısaca İlişki analizi de diyebiliriz.
Sinastri Analizi

Sinastri Analizi

150.00 TL
Satın Al!
18-11-2018
Funda Canaslan

Funda Canaslan

Astroloji

Sizlere kısaca Zodyağın jüpiterinden bahsetmek istiyorum.

Zodyak, gökkubbe anlamına gelmektedir. Jüpiter ise genel anlamıyla güneş sistemindeki güneşe yakınlık bağlamında beşinci gezegendir.

Bir başka alandan bakıldığında ise pozitifliği taşıyan ve yansıtan gezegen olarak da anlam taşımaktadır.

Ben de yaşamım içinde Jüpiter gibi Pozitifliği taşıyan  ve yansıtan biriyim. Evrenin muazzam enerjisine kendini kaptırmış butik bir yıldız gözlemcisiyim.

fundacanaslan@gmail.com