Yaz Geldi Düğünler Geldi Çattı, Peki Sizin Kıyafetleriniz Hazır Mı? 'Bilge Büşra Şanal'

A+ A-

Düğün Sezonuna Hazır Mıyız?

Ramazan ayını geride bıraktıktan sonra yaz döneminin de gelmesiyle düğün sezonları son sürat açılmaya başladı, kuru kuru düğün dediğime bakmayın bilirsiniz; sözü, nişanı, kınası derken biz kadınlar için zorlu bir sürece merhaba diyoruz. Erkeklerin özel organizasyonlara hazırlanırken ki kombinlerini yaparken hep daha şanslı olduklarını düşünürüm fakat biz kadınlar için bu günlere hazırlanma süreci daha zor geçiyor. Bu yazımda da küçük notlarla sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

Bu organizasyonlara hazırlanırken ilk öğrenilmesi gereken konu: Nerede yapılacağı, Son zamanlarda düğün organizasyonları farklı yerlerde ve farklı konseptlerde karşımıza çıkıyor, salon düğünü, kır düğünü, kumsal düğünü… Her bir organizasyonunda farklı bir kombini olacağını unutmayın. Evdeki o kurtarıcı siyah elbisemizin bile sönük kalacağı düğünler var.

   Viola Chan Premium, OLEG CASSINI 

Bir salon düğününde rahatlıkta kullanabileceğiniz bu elbiseyi fazla heraketli olması sebebiyle  aksesuara gerek kalmadan tercih edebilirsiniz. Gerek görürseniz ince bir bileklik ile tamamlayabilirsiniz.

 
ANTONIO VALENTI, VAKKO 
Kır,bahçe konseptli nişan veya düğün organizyonlarına cuk diye oturacak bu elbise,uçuş uçuş tarzıyla ortama çok uygun olabilir.Özellikle organizyonun limon konseptli olduğunu düşünsenize... 

İkinci bir nokta da düğün sahibine olan yakınlık dereceniz, yakın arkadaş, aile dostunuz veya uzaktan akraba... Bu gibi ayrımlarda o günkü kıyafet seçimizi etkileyecek noktalar.

  
Raisa&Vanessa for Trendyol,TRENDYOL 

Yakın bir arkadaşınızın kız isteme merasiminde giyebileceğiniz bu elbise,isteme sonrası gerçekeleşebilek programlar içinde sizi çoktan hazırlamış olucak.Günlük yaşantınızda da rahatlıkla kullanabiliceğiniz bu tarz elbiseler bir taşla iki kuş vurmayı sevenler için iyi bir tercih.

Kıyafet seçiminizi yaptıktan sonra muhakkak aksesuara zaman ayırın, unutmayın aksesuar küçük ama büyük etkiler yaratabilecek güçte. Aksesuar denilince akla ilk gelen kolye, küpe, bileklik olsa da şapka, kemer, taca da bir şans vermekte fayda var.

   

Victoria Beckham'ın yakın zamanda Meghan Markle  ve Prens Harry'nin düğününde tercih ettiği gibi bir  şapka, bir nikah töreninde sizi fazlasıyla stil sahibi gösterir.

20-12-2018
Konuk Blog Yazarları

Konuk Blog Yazarları

info@medyacuvali.com

www.medyacuvali.com

Konuklardan Diğer Yazılar

Bu yazılar da ilginizi çekebilir

ankara psikolog