Sinastri

A+ A-
  İki ikiz ruh, ilk kez  tanıştığında, sonsuza dek  birlikte olacağından hiçbir zaman emin olamamıştır.     Özgür irade olduğu için,  her iki kişide önceden var olan bağları koparmak veya yaşam tarzlarını değiştirmek için cesarete, iradeye sahiptir.   Kader bu karşılaşmayı herkese verebilir, ancak verilen dersi öğrenip, farkındalığı kabul edip etmeyeceğimizi seçimlerimiz belirler.   Natal haritaların karşılaştırılması bu konuda çok şey ifade etse de, her halükarda sorulan soruya kesin cevap verilemez.     Özellikle : ''Ölene dek sürecek mi ? ''   Son sözü,  her zaman her iki kişinin özgür iradesi söyler.    Sinastri’de ilk önce bireysel Natal haritalara bakılır ve bireylerin kendi bireysel ilişki ihtiyaçlarına göre nerede olduklarına dair gerçek bir görüş elde etmek için doğum haritalarını nasıl deneyimledikleri gözlemlenir.   Karmik göstergeler, kişisel gezegenler arasındaki uyumlu açılar, Ay düğümleri ilişkinin hangi enerjiyi açığa çıkaracağı hakkında bilgi verebilir, gözlem dahilinde.   Ve son olarak altını çizerek yazıyorum ; Haritamız bizi yönlendirmez, Bizi yönlendiren Seçimlerimiz ve İrademizdir.
Doğum haritasındaki 12 eve yerleşmiş gezegenlerin (sembolik) ve birbiriyle yaptığı açıların kişiliğiniz, hayatınız ve potansiyelleriniz hakkında ipuçları verdiği haritadır.
Natal (Doğum) Haritası Analizi

Natal (Doğum) Haritası Analizi

100.00 TL
Satın Al!
Solar Return (Güneş dönüşü) Haritası Transit Güneşin her yıl natal haline döndüğü anda çıkarılan haritadır. Bu harita ise önünüzdeki 1 yıl ile ilgili gündeminizde oluşacak gelişmeler hakkında ipuçları vermektedir.
Solar Return (Güneş dönüşü) Haritası Analizi

Solar Return (Güneş dönüşü) Haritası Analizi

100.00 TL
Satın Al!
Lunar Return (Ay Dönüşü) Haritası Analizi: Transit Ayın her 28 günde bir natal haline döndüğü anda çıkarılan haritadır. Bu harita ise Önünüzdeki 1 ay ile ilgili gündeminizde oluşacak gelişmeler hakkında ipuçları vermektedir.
Lunar Return (Ay Dönüşü) Haritası Analizi

Lunar Return (Ay Dönüşü) Haritası Analizi

100.00 TL
Satın Al!
İki kişinin Natal (Doğum) haritasını birleştirerek aralarındaki uyum hakkında ipuçları veren haritadır. Kısaca İlişki analizi de diyebiliriz.
Sinastri Analizi

Sinastri Analizi

150.00 TL
Satın Al!
30-10-2018
Funda Canaslan

Funda Canaslan

Astroloji

Sizlere kısaca Zodyağın jüpiterinden bahsetmek istiyorum.

Zodyak, gökkubbe anlamına gelmektedir. Jüpiter ise genel anlamıyla güneş sistemindeki güneşe yakınlık bağlamında beşinci gezegendir.

Bir başka alandan bakıldığında ise pozitifliği taşıyan ve yansıtan gezegen olarak da anlam taşımaktadır.

Ben de yaşamım içinde Jüpiter gibi Pozitifliği taşıyan  ve yansıtan biriyim. Evrenin muazzam enerjisine kendini kaptırmış butik bir yıldız gözlemcisiyim.

fundacanaslan@gmail.com