Severek İzlediğiniz Animasyon Filmleri Geri Dönüyor! 'Bilge Serenay Balcı'

A+ A-

Severek izlediğimiz, takip ettiğimiz animasyon filmleri devam filmleriyle bizleri eğlendirmeye mutlu etmeye devam edecek. Peki, hangi filmlerin devamı geliyor, ne zaman geliyor merak ediyorsanız yazının devamını okumayı unutmayın. :)

The Incredibles 2 (İnanılmaz Aile) - 15 Haziran 2018

Brad Bird’ün yazıp yönettiği, Disney imzası taşıyan 2004 yapımı macera, komedi türündeki ilk film,  kimliklerini gizleyerek dünyayı kötülüklerden kurtarmaya çalışan bir süper kahraman ailesi hakkındaydı. Bu aile o kadar sevildi ki ekip devam filmini çekmeye karar verdi ve tam 14 yıl sonra İnanılmaz Aile 2’yi 15 Haziran 2018’de beyaz perdede tekrar izleyebileceğiz. Ailenin en küçük üyesi olan Jack-Jack’in de süper güçlerinin gelişmesiyle birlikte bakalım süper kahramanlarımızı kötüler karşısında nasıl günler bekliyor?


Hotel Transylvania 3 (Otel Transilvanya) - 13 Temmuz 2018

Columbia, Sony ortak yapımı olan ilk film, 2012 yılında animasyon severlerle buluşmuştu. Ünlü vampir Dracula’nın lüks ve insanlardan uzak Transilvanya Oteli’nde geçen maceralarını konu eden filmde Dracula’nın kızı Mavis, Frankenstein, Kurtadam ailesi, Mumya, Görünmez Adam gibi sevdiğimiz karakterler de bulunmaktadır. Animasyon filminin başarısından sonra 2. devam filmi 2015 yılında gelmiştir. Dracula’nın kızı Mavis’in bir insana aşık olmasıyla gelişen macera dolu komik olaylar ile birlikte karakterlerimizin insanlara bakış açıları da değişmeye başlamıştır ve Transilvanya Oteli artık insanları da ağırlamaya başlamıştır. Yönetmenliğini Genndy Tartakovsky'nin üstlendiği, orijinal seslendirme kadrosunda Adam Sandler, Selena Gomez, Andy Samberg, Keegan-Michael Key, Mel Brooks ve Kevin James gibi ünlü isimlerin bulunuyor. Karakterlerimizi gemi seyahatiyle mavi yolculukta göreceğimiz serinin 3. devam filmi 13 Temmuz 2018’de vizyona girecek :)

How to Train Your Dragon 3 (Ejderhanı Nasıl Eğitirsin) - 1 Mart 2019

Dean DeBlois ve Chris Sanders’ın yönetmenliğini üstlendiği orijinal seslendirme kadrosunda Gerard Butler, Jay Baruchel, America Ferrera gibi isimlerin bulduğu Dreamworks yapımı film ilk kez 2010 yılında vizyona girmiştir. Yıllarca Vikingler Berk Adası’nda ejderhalar ile mücadele etmişlerdir. Hiccup karakterimizin (Korkunç Gıcık III. Hıçkıdık) sayesinde ejderhalar ve Vikingler arasındaki savaş biter. Hiccup ve ejderhası arasındaki dostluk bağı tüm Vikinglere örnek olur. 2014 yılında serinin 2. filmi seyirciyle buluştuktan sonra şimdi de 1 Mart 2019 tarihinde 3. devam filmini beyaz perdede izleyeceğiz.

 

Toy Story 4 (Oyuncak Hikayesi) - 21 Haziran 2019

İlk olarak 1995 yılında izlediğimiz Disney yapımı Oyuncak Hikayesi tüm dünyada en çok sevilen animasyon serilerinden bir tanesi olmuştur. Josh Cooley’in yönettiği orijinal seslendirme ekibinde Tom Hanks, Tim Allen, Jim Varney, Wallace Shawn, John Ratzenberger, Annie Potts, John Morris gibi usta oyuncular bulunuyor. Andy’nin oyuncaklarının yaşadığı maceraları konu eden seri 4. filmiyle 21 Haziran 2018 tarihinde sinemaseverler ile buluşacak.

Frozen 2 (Karlar Ülkesi) - 27 Kasım 2019

Disney yapımı olan iki kız kardeşin ilişkisinin konu edildiği ve “Let it go” şarkısıyla 2014 yılında tüm dünyayı etkisi altına Frozen’ın devam filminin 27 Kasım 2019’da geleceği konuşuluyor. Animasyon filminin yönetmenliğini yine Jennifer Lee ve Chris Buck üstlenecek.


Minions 2 (Minyonlar) - 3 Temmuz 2020

Disney’in Despicable Me (Çılgın Hırsız) filminin çok sevilip ilgi gören sarı, sevimli karakterleri Minyonlara 2015 yılında solo film çekilmişti. 3 Temmuz 2020 yılında ise Minyonların 2. filmini beyazperdede izleyeceğiz.

Kaynak: http://animatedviews.com/calendar/

                www.google.com.tr/gorseller

21-04-2018
Konuk Blog Yazarları

Konuk Blog Yazarları

info@medyacuvali.com

www.medyacuvali.com

Konuklardan Diğer Yazılar

Bu yazılar da ilginizi çekebilir

ankara psikolog