Saturn Dönüşü

A+ A-

    Saturn, turunu yaklaşık 29.5 yılda tamamlar. Turunu tamamlamasına yakın ortalığı bir alt üst edeyim der ve kişiyi, 29 yaşında baştan aşağı inşa etmeye başlar. İşte biz duruma  ''Saturn döngüsü, dönüşü'' diyoruz. Aslında Saturn’un amacı kişiyi belli bir olgunluk seviyesine ulaştırmaktır. Bu süreç sıkıntılı bir şekilde geçebilir.  Evet, ''Saturn acımasızdır'' denir fakat sınavı geçerseniz hediyesini de vermeyi unutmayacaktır.

Bu döngü her zaman sıkıntılı veya zor geçeceği anlamına gelmez. Saturn’un doğum haritasındaki yerleşimine ve aldığı açılara göre konusu değişecektir.

''Doğum haritasında, Saturn döngüsünde olduğumuz nasıl anlaşılır ?''

Transit Saturn, Natal haritanızdaki Saturn ile kavuşum yaptığında Saturn döngünüzdesinizdir. Saturn doğum haritanızda hangi burçta ve evdeyse 29 yaş döngünüzü, O burcun ve evin temsil ettiği konulardan yaşayacağınız anlamına gelir.   

 

Doğum haritasındaki 12 eve yerleşmiş gezegenlerin (sembolik) ve birbiriyle yaptığı açıların kişiliğiniz, hayatınız ve potansiyelleriniz hakkında ipuçları verdiği haritadır.
Natal (Doğum) Haritası Analizi

Natal (Doğum) Haritası Analizi

100.00 TL
Satın Al!
Solar Return (Güneş dönüşü) Haritası Transit Güneşin her yıl natal haline döndüğü anda çıkarılan haritadır. Bu harita ise önünüzdeki 1 yıl ile ilgili gündeminizde oluşacak gelişmeler hakkında ipuçları vermektedir.
Solar Return (Güneş dönüşü) Haritası Analizi

Solar Return (Güneş dönüşü) Haritası Analizi

100.00 TL
Satın Al!
Lunar Return (Ay Dönüşü) Haritası Analizi: Transit Ayın her 28 günde bir natal haline döndüğü anda çıkarılan haritadır. Bu harita ise Önünüzdeki 1 ay ile ilgili gündeminizde oluşacak gelişmeler hakkında ipuçları vermektedir.
Lunar Return (Ay Dönüşü) Haritası Analizi

Lunar Return (Ay Dönüşü) Haritası Analizi

100.00 TL
Satın Al!
İki kişinin Natal (Doğum) haritasını birleştirerek aralarındaki uyum hakkında ipuçları veren haritadır. Kısaca İlişki analizi de diyebiliriz.
Sinastri Analizi

Sinastri Analizi

150.00 TL
Satın Al!
23-07-2018
Funda Canaslan

Funda Canaslan

Astroloji

Sizlere kısaca Zodyağın jüpiterinden bahsetmek istiyorum.

Zodyak, gökkubbe anlamına gelmektedir. Jüpiter ise genel anlamıyla güneş sistemindeki güneşe yakınlık bağlamında beşinci gezegendir.

Bir başka alandan bakıldığında ise pozitifliği taşıyan ve yansıtan gezegen olarak da anlam taşımaktadır.

Ben de yaşamım içinde Jüpiter gibi Pozitifliği taşıyan  ve yansıtan biriyim. Evrenin muazzam enerjisine kendini kaptırmış butik bir yıldız gözlemcisiyim.

fundacanaslan@gmail.com