Motive Eden Spor Aksesuarları! 'Ece Kutlu'

A+ A-
Herkese merhaba,
 
Yine bir pazartesi günü spora başlama kararı aldık ve motivasyonumuzu yükseltmek için kendimizi ödüllendirme çabası içine girdik.
 
Tam da kendime güzel bir hediye ararken tek başıma spor yapmayı keyifli hale getirecek harika ürünler buldum.
 
Iwatch

 
Bu akıllı saat sizin anlık vücut hareketlerinizi algılamakta, yaptığınız egzersiz hedeflerinizi kontrol edip harcadığınız kaloriye kadar size bilgi vermekte. Aynı zamanda son çıkan serisi suya karşı da dayanıklı. Buna benzer akıllı saatler sektörün diğer devleri tarafından da üretimde.
 
Fiyat: 1.649 TL
 
AirPods
 
Kendi markası bu ürünü ‘Kablosuz, zahmetsiz, sihirli’ olarak tanımlıyor. İster spor yaparken ister günlük hayatta kullanabileceğin bu kulaklık beni kablo karmaşıklığından kurtardığı için favorim oldu.
 
Fiyat: 899 TL
 
Beats Solo3 Wireless

 
Egzersiz sırasında en büyük motivasyonu müzik olanların tavsiye ettiği bu kulaklık belirli bir mesafeden telefonun ile bağlantı kurup istediğin müzik eşliğinde spora devam etmeni sağlıyor.Aynı zamanda kulak içi ürünleri de mevcut.
 
Fiyat: 1.379 TL
 
GoPro

 
Egzersiz yapmayı seviyorum ama bunu paylaşmaktan da büyük keyif alıyorum diyenlerin aksiyon kamerası. Farklı aparatları ile yaptığın branşta kullanabileceğin muhteşem bir kamera.
 
Fiyat: 2.169 TL
 
Sony Walkman Su Geçirmez Kulaklık

 
Yüzmekten büyük keyif alıyorum fakat zaman zaman yalnız yüzmekten sıkılıyorum diyenlere tavsiye ettiğim ürün. Su geçirmez aparatları sayesinde havuzda da antrenman yapmak eğlenceli.
 
Fiyat: 344 TL
 
VI Artificial Intelligence Personal Trainer

 
Telefonuna bağlayarak kullandığın bu ürün sanki yanında bir antrenör varmış gibi seni yönlendirebiliyor.
 
Fiyat: $245.48
 
 Withing Body Cardio

 
Bu tartı telefonuna indirdiğin bir uygulama ile çalışıp kilonu ölçtüğü gibi aynı zamanda kas-yağ oranlarını da sana gösterebiliyor.
 
Fiyat: 600 TL
 
 

Ece Kutlu

Yüzme Antrenörü

24-12-2018
Konuk Blog Yazarları

Konuk Blog Yazarları

info@medyacuvali.com

www.medyacuvali.com

Konuklardan Diğer Yazılar

Bu yazılar da ilginizi çekebilir

ankara psikolog