Motive Eden Spor Aksesuarları!

Herkese merhaba,

 

Yine bir pazartesi günü spora başlama kararı aldık ve motivasyonumuzu yükseltmek için kendimizi ödüllendirme çabası içine girdik.

 

Tam da kendime güzel bir hediye ararken tek başıma spor yapmayı keyifli hale getirecek harika ürünler buldum.

 

Iwatch

 

Bu akıllı saat sizin anlık vücut hareketlerinizi algılamakta, yaptığınız egzersiz hedeflerinizi kontrol edip harcadığınız kaloriye kadar size bilgi vermekte. Aynı zamanda son çıkan serisi suya karşı da dayanıklı. Buna benzer akıllı saatler sektörün diğer devleri tarafından da üretimde.

 

Fiyat: 1.649 TL

 

AirPods

 

Kendi markası bu ürünü ‘Kablosuz, zahmetsiz, sihirli’ olarak tanımlıyor. İster spor yaparken ister günlük hayatta kullanabileceğin bu kulaklık beni kablo karmaşıklığından kurtardığı için favorim oldu.

 

Fiyat: 899 TL

 

Beats Solo3 Wireless

 

Egzersiz sırasında en büyük motivasyonu müzik olanların tavsiye ettiği bu kulaklık belirli bir mesafeden telefonun ile bağlantı kurup istediğin müzik eşliğinde spora devam etmeni sağlıyor.Aynı zamanda kulak içi ürünleri de mevcut.

 

Fiyat: 1.379 TL

 

GoPro

 

Egzersiz yapmayı seviyorum ama bunu paylaşmaktan da büyük keyif alıyorum diyenlerin aksiyon kamerası. Farklı aparatları ile yaptığın branşta kullanabileceğin muhteşem bir kamera.

 

Fiyat: 2.169 TL

 

Sony Walkman Su Geçirmez Kulaklık

 

Yüzmekten büyük keyif alıyorum fakat zaman zaman yalnız yüzmekten sıkılıyorum diyenlere tavsiye ettiğim ürün. Su geçirmez aparatları sayesinde havuzda da antrenman yapmak eğlenceli.

 

Fiyat: 344 TL

 

VI Artificial Intelligence Personal Trainer


 

Telefonuna bağlayarak kullandığın bu ürün sanki yanında bir antrenör varmış gibi seni yönlendirebiliyor.

 

Fiyat: $245.48

 

 Withing Body Cardio

 

Bu tartı telefonuna indirdiğin bir uygulama ile çalışıp kilonu ölçtüğü gibi aynı zamanda kas-yağ oranlarını da sana gösterebiliyor.

 

Fiyat: 600 TL

 

 

05-03-2018