Henry Cavill Superman Rolünü Bırakıyor Mu? 'Bilge Serenay Balcı'

A+ A-
Geçtiğimiz günlerde Henry Cavill’ın Superman rolünü bıraktığına dair haberler sosyal medyanın gündemine oturmuştu. Kısa sürede “Henry Cavill” ve “Superman” dünya listesinde en üst sırada TrendTopic olmuştu. Peki, neden ve nereden çıktı bu haberler?


Warner Bros., Justice League filminin kötü gişesinden ve olumsuz yorumlardan sonra yeni bir yapılanmaya gitme kararı almıştı. Şirket, geçtiğimiz ay büyük ölçüde Ben Affleck ile yollarını ayırmış yeni bir Batman arayışına girmişti. Yani, şuan Warner Bros.’un DC sinematik evrenini nasıl düzenleyeceği büyük bir merak konusu…


Henry Cavill yakın bir tarihte Netflix'in merakla beklenen The Witcher dizisinde Riviera'lı Geralt'ı canlandıracak. Aynı zamanda Cavill, yeni James Bond için de en gözde isimlerden bir tanesi. Sonuç olarak; Henry Cavill’ın gelecek dönem projeleri epey yoğun gözüküyor.


The Hollywood Reporter'da;
Warner Bros.’un Supergirl’e yoğunlaşacağı, uzun bir süre Superman filminin gelmeyeceği, Henry Cavill’ın da yeni projeleri nedeniyle Superman rolünü bıraktığı yönünde haberler çıkmıştı. Bu haberlerden sonra sosyal medyada çok fazla söylenti dolaşmaya başladı. Gözler Henry Cavill’a ve Warnes Bros. Şirketinden gelecek açıklamalara çevrildi.

İlk açıklamayı Henry Cavill’ın menajeri Dany Garcia Twitter üzerinden yaptı: “Sakin olun, pelerin hala onun dolabında ve Warner Bros. DC evreni içerisindeki ortağımız olmaya devam ediyor. Bugün bir açıklama bekliyoruz.” Daha sonra Warner Bros.’un bu olaylara yanıtı gecikmedi.  “Gelecek herhangi bir Superman filmi ile ilgili bir karara varılamazken, Henry Cavill ile her zaman büyük bir saygı ve sevgi ilişkisi içerisinde olduk ve bu asla değişmeyecek.”

Günün sonunda ise Henry Cavill’ın instagram paylaşımı kafaları oldukça karıştırdı. Superman figürü ile video paylaşıp altına “bugün heyecan vericiydi” notunu düştü.


Tüm bu ilginç gündemin sonunda; evet! bir süre daha Superman’i beyazperde de izleyemeyeceğiz ancak şahsi fikrim; gelmiş geçmiş en iyi Superman olan Henry Cavill’ın da bu rolü bırakmayacağı yönündedir. Belki de bu gündemi nabızları  ölçmek için Warner Bros. yarattı. Bunu da gelecek günlerde göreceğiz… :)
 


 
Kaynak görseller: https://screenrant.com/witcher-henry-cavill-geralt-good-bad/
                          https://www.google.com.tr/gorseller
14-09-2018
Konuk Blog Yazarları

Konuk Blog Yazarları

info@medyacuvali.com

www.medyacuvali.com

Konuklardan Diğer Yazılar

Bu yazılar da ilginizi çekebilir

ankara psikolog