Drakonik Harita

A+ A-

''Drakonik'' sözcüğü, ‘’ejderha gibi’’ anlamına gelen latin sözcüğünden türemiştir. Bir Drakonik haritada, Kuzey Düğüm (Ejderhanın başı) ve Güney Düğümü (Ejderhanın kuyruğu) olarak da anılan bu haritada önemli noktalar olduğu değinilmektedir.

 

Yakın geleceğin tahminlerini sağlamak için tasarlanmıştır. Drakonik harita bugüne kadar yaşadığımız hayatların bir özetidir ya da bir parçasını bir enkarnasyon haline getirmiş olabiliriz.

 

Drakonik Zodyağa dayalı bir harita oluşturmak için Kuzey AY Düğümü Koç'un 0 °si olarak alınır. Güneş kaynaklı tropik zodyaktan farklı olarak, drakonik zodyak ay sembolizmine cevap verir ve bu nedenle günlük hayatımızı etkileyen bilinçsiz motivasyonları ifade eder.

 

Psikolojik özellikleri temsil etmek yerine, kontrolümüzün dışında kaldığımızı hissettiğimiz tekrarlayan duygusal tepkileri ve içsel dürtüleri, kalıtsal meselelerle veya erken çocukluk deneyimleriyle ilgili olarak gösterir.

Doğum haritasındaki 12 eve yerleşmiş gezegenlerin (sembolik) ve birbiriyle yaptığı açıların kişiliğiniz, hayatınız ve potansiyelleriniz hakkında ipuçları verdiği haritadır.
Natal (Doğum) Haritası Analizi

Natal (Doğum) Haritası Analizi

100.00 TL
Satın Al!
Solar Return (Güneş dönüşü) Haritası Transit Güneşin her yıl natal haline döndüğü anda çıkarılan haritadır. Bu harita ise önünüzdeki 1 yıl ile ilgili gündeminizde oluşacak gelişmeler hakkında ipuçları vermektedir.
Solar Return (Güneş dönüşü) Haritası Analizi

Solar Return (Güneş dönüşü) Haritası Analizi

100.00 TL
Satın Al!
Lunar Return (Ay Dönüşü) Haritası Analizi: Transit Ayın her 28 günde bir natal haline döndüğü anda çıkarılan haritadır. Bu harita ise Önünüzdeki 1 ay ile ilgili gündeminizde oluşacak gelişmeler hakkında ipuçları vermektedir.
Lunar Return (Ay Dönüşü) Haritası Analizi

Lunar Return (Ay Dönüşü) Haritası Analizi

100.00 TL
Satın Al!
İki kişinin Natal (Doğum) haritasını birleştirerek aralarındaki uyum hakkında ipuçları veren haritadır. Kısaca İlişki analizi de diyebiliriz.
Sinastri Analizi

Sinastri Analizi

150.00 TL
Satın Al!
11-04-2019
Funda Canaslan

Funda Canaslan

Astroloji

Sizlere kısaca Zodyağın jüpiterinden bahsetmek istiyorum.

Zodyak, gökkubbe anlamına gelmektedir. Jüpiter ise genel anlamıyla güneş sistemindeki güneşe yakınlık bağlamında beşinci gezegendir.

Bir başka alandan bakıldığında ise pozitifliği taşıyan ve yansıtan gezegen olarak da anlam taşımaktadır.

Ben de yaşamım içinde Jüpiter gibi Pozitifliği taşıyan  ve yansıtan biriyim. Evrenin muazzam enerjisine kendini kaptırmış butik bir yıldız gözlemcisiyim.

fundacanaslan@gmail.com