C'anım Venüs !

A+ A-
Bir Ay yay insanı olarak Venüs’ün Yay burcuna geçişine çok seviniyorum. Venüs Akrep ve  Mars Balık transitinden fenalık gelmişti. Yeni yıla Mars’ın Koç burcu transitiyle başladık şimdi sıra Venüs’te! 7 Ocak itibariyle Sevgili Venüsümüz Yay burcuna geçiyoor ! İlk önce Venüs neyi temsil ediyordu onu bir hatırlayalım: Venüs; Aşk, Güzellik, Sanat, Para ve Kadınlarla ilgili konuları  temsil eden bir gezegendir. Venüs Akrep burcunda zararlı konumda olduğu için  Ekim, Kasım ve Aralık ayları biraz zorlu geçti. Eminim herkes nasibini almıştır, yukarıdaki saydığım konulardan :)   Hem retrosu hem Akrep burcundaki transiti ile biraz canımıza okudu gibi :) Neyse ki Venüs Yay burcuna geçiyor da ortalık biraz şenleniyor. Venüs Akrep’in şüphe uyandıran, insanı geren, gizli kapaklı enerjisi dağılıyor yerine daha cesur, maceracı, samimi, eğlenceli bir enerji geliyor. Jüpiter de hazır Yay burcundayken pozitifliği biraz abartalım. :) Her transit sonrasında oturup düşünürüm. '' Bu transit bana ne kazandırdı ? '' diye.Ve bir gün Oğuz Atay’ın Korkuyu Beklerken adlı kitabından, çok güzel bir sözüne denk geldim. Şöyle yazıyordu: '' İyi şeyler birdenbire olur; bu kadar bekletmez insanı. Sürüncemede kalan heyecanlardan ancak kötü şeyler çıkar. Ya da hiçbir şey çıkmaz. '' Sürüncemede kalan her şeyi bir kenara bırakıp güzelliklerle karşılaşmanız dileğiyle ;) Mutlu Bir Yıl olsun ! Sevgiler.. :) 
Doğum haritasındaki 12 eve yerleşmiş gezegenlerin (sembolik) ve birbiriyle yaptığı açıların kişiliğiniz, hayatınız ve potansiyelleriniz hakkında ipuçları verdiği haritadır.
Natal (Doğum) Haritası Analizi

Natal (Doğum) Haritası Analizi

100.00 TL
Satın Al!
Solar Return (Güneş dönüşü) Haritası Transit Güneşin her yıl natal haline döndüğü anda çıkarılan haritadır. Bu harita ise önünüzdeki 1 yıl ile ilgili gündeminizde oluşacak gelişmeler hakkında ipuçları vermektedir.
Solar Return (Güneş dönüşü) Haritası Analizi

Solar Return (Güneş dönüşü) Haritası Analizi

100.00 TL
Satın Al!
Lunar Return (Ay Dönüşü) Haritası Analizi: Transit Ayın her 28 günde bir natal haline döndüğü anda çıkarılan haritadır. Bu harita ise Önünüzdeki 1 ay ile ilgili gündeminizde oluşacak gelişmeler hakkında ipuçları vermektedir.
Lunar Return (Ay Dönüşü) Haritası Analizi

Lunar Return (Ay Dönüşü) Haritası Analizi

100.00 TL
Satın Al!
İki kişinin Natal (Doğum) haritasını birleştirerek aralarındaki uyum hakkında ipuçları veren haritadır. Kısaca İlişki analizi de diyebiliriz.
Sinastri Analizi

Sinastri Analizi

150.00 TL
Satın Al!
03-01-2019
Funda Canaslan

Funda Canaslan

Astroloji

Sizlere kısaca Zodyağın jüpiterinden bahsetmek istiyorum.

Zodyak, gökkubbe anlamına gelmektedir. Jüpiter ise genel anlamıyla güneş sistemindeki güneşe yakınlık bağlamında beşinci gezegendir.

Bir başka alandan bakıldığında ise pozitifliği taşıyan ve yansıtan gezegen olarak da anlam taşımaktadır.

Ben de yaşamım içinde Jüpiter gibi Pozitifliği taşıyan  ve yansıtan biriyim. Evrenin muazzam enerjisine kendini kaptırmış butik bir yıldız gözlemcisiyim.

fundacanaslan@gmail.com