BİLGE SERENAY BALCI HAKKINDA

A+ A-

Merhabalar!

Ben Bilge Serenay! Ankara’da 27 Nisan 1996 tarihinde dünyaya geldim. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimimi de yine Ankara’da tamamladım. İlkokul yıllarımda arkadaşlarımla birlikte kendi küçük dergimizi çıkardık, dergimiz çok uzun ömürlü olmadı ama daha o zaman araştırmaktan, yazmaktan ne kadar keyif aldığımı anlamıştım. Lise yıllarımda ise lisanslı olarak voleybol oynadım.

Şuan 2014 yılında tam burslu olarak kazandığım Başkent Üniversitesi Sosyoloji bölümünde 3. sınıf öğrencisi olarak eğitim hayatıma devam etmekteyim. Sosyoloji bölümünü seçmemin nedeni, tamamen dünyaya, farklı kültürlere olan merakım bunları keşfetme isteğimdir. Sosyolojiyi daha iyi tanıdıkça bana çok fazla perspektif ve bakış açısı kazandırdığını gördüm. Artık dünya, insanlar, toplumlar hatta dizi ve filmler bile gözüme çok daha farklı görünmeye başlamıştı. Bu duruma merakım arttıkça daha fazla araştırmak, izlemek, okumak, gezip görmek istemek benim için kaçınılmaz oldu.

Çocukluğumdan beri sinemaya karşı hep büyük bir ilgim ve merakım olmuştur. Hatta hala izlediğim dizi ve filmleri hiç sıkılmadan defalarca izlerim. Bu dizi ve film dünyasının içinde olmayı, keşfetmeyi, dizi ve filmler ile ilgili analizler yapmayı çok seviyorum. Peki, Neden Medya Çuvalı’ndayım? Tam da bu nedenden dolayı, Sinemanın ve televizyonun o büyülü dünyasını hep birlikte keşfetmek ve incelemek için!

Kendimi son olarak bir cümle ile özetlemem gerekirse de kesinlikle şunu derim “Evdeyken dizi ve film izleyen, evde olmadığımda ise seyahat edip fotoğraf çeken doğayı ve hayvanları çok seven bir dünya vatandaşıyım.”

28-09-2020
Konuk Blog Yazarları

Konuk Blog Yazarları

info@medyacuvali.com

www.medyacuvali.com

Konuklardan Diğer Yazılar

Bu yazılar da ilginizi çekebilir

ankara psikolog