'Baba' Sneaker'larına Yakından Bakış

Dost, Düşman Demeden Herkesi Ayakkabılarınıza Baktıracak 'Baba' Sneakers'larına Yakından Bakış  


Bu 
kocaman ayakkabıları son zamanlarda daha sık görüyor olabilirsiniz.Yaklaşık 1 yıldır  bu ayakkabılarla daha sık karşılaşsak da aslında mazisi 90’lara dayanmakta. Eşofmanın altın çağını yaşadığı dönem...90'lar ! Her renk, parlaklık ve genişlikte bulunabilinen o eşofmanlar… Anneleri, babaları ya da direk kendinizi o dönemde hatırlamaya çalıştığınızda o bol renkli eşofmanların altındaki iddialı spor ayakkabıları anımsıyor olmalısınız. O ayakkabıların yeni versiyonlarının sinyalleri ise 2017’den itibaren verilmeye başlandı ve şu an her bütçeye uyabilecek modeller üretildi.


Sneakersları daha gösterişli yapma girişimi aslında son 3-4 yıldır sürüyor diyebiliriz. Daha yüksek tabanlar, taşlar, kurdeleler ile markalar, gündelik hayatın vaz geçilmezlerinden olan sneakersları bir üst boyuta çıkardı. Bu sezon yapılan bu 90’lar dokunuşu ile sneakerslar altın çağı bence başlamış oldu. Ha tabi ki bu modellerin seveni olduğu kadar sevmeyenin de olduğu bir gerçek. Ancak ben farklılık severim, özellikle ayakkabı konusunda yeniliklere açığım derseniz. Muhakkak bu modellerden birini denemelisiniz.


    ELLE, LABOLSA Gri             279,90 TL
 

   Oxxo ,                             199.95 TL             EYTYS,SNEAKERS             1,745.00 TL           ZARA,                              229,95 TL

   STELLA MCCARTNEY,Eclypse  
3,125.00 TL

   
Louis Vuitton, ARCHLIGHT SNEAKER


06-05-2018