Ay Tutulması 'Funda Canaslan'

A+ A-

17 Temmuz 2019 Tarihinde Oğlak burcunda bir Ay tutulması gerçekleşecek..

Meşhur tutulma Güney Ay düğüm ekseninde gerçekleştiği ve söz konusu tutulmaya Saturn, Pluto gibi ağır gezegenler eşlik ettiği için oldukça sert  enerjiler altında hissedebiliriz.

Dolunay enerjisindeki Ay tutulması, kadersel bitiş ve sonlanmaları temsil ediyor.

 

Zodyak kuşağının 10. Evini temsil eden Oğlak burcu’nun genel teması; Otorite figürler, toplum önündeki statü, ego ve kariyer konularıdır. 

Güney ay düğüm ekseninde olmasından mütevellit, genel temalar ile ilgili bazı karmik sınavların yaşanacağını söylemeden edemeyeceğim.

Her ne kadar bu tutulma ile ilgili felaket  haberleri yapılsa bile, negatif karmanın yıkılması adına Ay tutulmasını olumlu görüyorum.

Tutulma’ya Pluto gibi kolektif, yıkıcı ve dönüştürücü bir gezegenin eşlik etmesi, genel olarak yaşanan işssizlik problemleri ile ilgili bir yapılandırma sürecine girilebileceğini göstermektedir. Bazılarımız işten ayrılabilir ya da  İş konusunda önünü görmekte zorlanabilir. Patron, otorite figürler ile sorunlar yaşanabilir.

İkili ilişkilerde ise sürünceme içerisinde olan ilişkilerin, evliliklerin sonlanma vakti... Soğuk ve katı bir ruh hali içerisinde olabiliriz. Merkür retrosu yarım kalan meseleleri bu dönemde kökten çözmemize yardımcı olabilir fakat Mars’ın Aslan burcundaki transitine dikkat etmek gerekiyor.. Öfke kontrolü sağlamakta güçlük çekebilir, olayları objektif şekilde değerlendirmekte zorlanabiliriz.

Umarım bu tutulma ile hayatımıza yepyeni bir sayfa açarız..

Vereceğimiz her karar hayrımıza olsun..

Sevgiler...

08-07-2019
Konuk Blog Yazarları

Konuk Blog Yazarları

info@medyacuvali.com

www.medyacuvali.com

Konuklardan Diğer Yazılar

Bu yazılar da ilginizi çekebilir

ankara psikolog