Ay Tutulması

A+ A-

17 Temmuz 2019 Tarihinde Oğlak burcunda bir Ay tutulması gerçekleşecek..Meşhur tutulma Güney Ay düğüm ekseninde gerçekleştiği ve söz konusu tutulmaya Saturn, Pluto gibi ağır gezegenler eşlik ettiği için oldukça sert  enerjiler altında hissedebiliriz.

Dolunay enerjisindeki Ay tutulması, kadersel bitiş ve sonlanmaları temsil ediyor. Zodyak kuşağının 10. Evini temsil eden Oğlak burcu’nun genel teması; Otorite figürler, toplum önündeki statü, ego ve kariyer konularıdır. 

Güney ay düğüm ekseninde olmasından mütevellit, genel temalar ile ilgili bazı karmik sınavların yaşanacağını söylemeden edemeyeceğim.

Her ne kadar bu tutulma ile ilgili felaket  haberleri yapılsa bile, negatif karmanın yıkılması adına Ay tutulmasını olumlu görüyorum.

Tutulma’ya Pluto gibi kolektif, yıkıcı ve dönüştürücü bir gezegenin eşlik etmesi, genel olarak yaşanan işssizlik problemleri ile ilgili bir yapılandırma sürecine girilebileceğini göstermektedir. Bazılarımız işten ayrılabilir ya da  İş konusunda önünü görmekte zorlanabilir. Patron, otorite figürler ile sorunlar yaşanabilir.

İkili ilişkilerde ise sürünceme içerisinde olan ilişkilerin, evliliklerin sonlanma vakti... Soğuk ve katı bir ruh hali içerisinde olabiliriz. Merkür retrosu yarım kalan meseleleri bu dönemde kökten çözmemize yardımcı olabilir fakat Mars’ın Aslan burcundaki transitine dikkat etmek gerekiyor.. Öfke kontrolü sağlamakta güçlük çekebilir, olayları objektif şekilde değerlendirmekte zorlanabiliriz.

Umarım bu tutulma ile hayatımıza yepyeni bir sayfa açarız..

Vereceğimiz her karar hayrımıza olsun.. Sevgiler...

Doğum haritasındaki 12 eve yerleşmiş gezegenlerin (sembolik) ve birbiriyle yaptığı açıların kişiliğiniz, hayatınız ve potansiyelleriniz hakkında ipuçları verdiği haritadır.
Natal (Doğum) Haritası Analizi

Natal (Doğum) Haritası Analizi

100.00 TL
Satın Al!
Solar Return (Güneş dönüşü) Haritası Transit Güneşin her yıl natal haline döndüğü anda çıkarılan haritadır. Bu harita ise önünüzdeki 1 yıl ile ilgili gündeminizde oluşacak gelişmeler hakkında ipuçları vermektedir.
Solar Return (Güneş dönüşü) Haritası Analizi

Solar Return (Güneş dönüşü) Haritası Analizi

100.00 TL
Satın Al!
Lunar Return (Ay Dönüşü) Haritası Analizi: Transit Ayın her 28 günde bir natal haline döndüğü anda çıkarılan haritadır. Bu harita ise Önünüzdeki 1 ay ile ilgili gündeminizde oluşacak gelişmeler hakkında ipuçları vermektedir.
Lunar Return (Ay Dönüşü) Haritası Analizi

Lunar Return (Ay Dönüşü) Haritası Analizi

100.00 TL
Satın Al!
İki kişinin Natal (Doğum) haritasını birleştirerek aralarındaki uyum hakkında ipuçları veren haritadır. Kısaca İlişki analizi de diyebiliriz.
Sinastri Analizi

Sinastri Analizi

150.00 TL
Satın Al!
08-07-2019
Funda Canaslan

Funda Canaslan

Astroloji

Sizlere kısaca Zodyağın jüpiterinden bahsetmek istiyorum.

Zodyak, gökkubbe anlamına gelmektedir. Jüpiter ise genel anlamıyla güneş sistemindeki güneşe yakınlık bağlamında beşinci gezegendir.

Bir başka alandan bakıldığında ise pozitifliği taşıyan ve yansıtan gezegen olarak da anlam taşımaktadır.

Ben de yaşamım içinde Jüpiter gibi Pozitifliği taşıyan  ve yansıtan biriyim. Evrenin muazzam enerjisine kendini kaptırmış butik bir yıldız gözlemcisiyim.

fundacanaslan@gmail.com